Proč  my

Jsme specialisté na pohledávky z obchodního styku a mimosoudní inkaso B2B pohledávek je pro nás hlavní činností. Uvědomujeme, si jak důležitou otázkou je u podnikatelů ČAS, a proto na veškeré Vaše požadavky reagujeme v nejbližší možné lhůtě.

NO SUCCES = NO FEE  princip mimosoudního inkasa, kdy nehradíte poplatky předem, ale pouze z úspěšně inkasovaných částek.

S pohledávkami pracujeme individuálně a operativně reagujeme na kroky dlužníka. Upřednostňujeme lidskou práci před automatickým a strojovým zpracováním.

Máme vysokou úspěšnost, což se odvíjí od způsobu práce s pohledávkami. S dlužníkem navážeme osobní vztah a pravidelně ho kontaktujeme. V případě potřeby rovněž dohledáváme další kontakty, emaily a telefony.

Vymáhání pohledávek je vždy v souladu s právním řádem ČR.

 

Čas jsou peníze

Okamžitá akce je u nezaplacených pohledávek nutná, jinak se z nich velice rychle stávají pohledávky vysoce problematické. Čím déle po splatnosti, tím nižší pravděpodobnost úspěšného inkasa. U pohledávek předaných ke zpracování         ve stáří 1 měsíce se úspěšnost pohybuje kolem 90-95%. U pohledávek starých půl roku po splatnosti již jen 50% a u pohledávek 1 rok po splatnosti jen 25%! Proto je důležití stanovit si termíny pro předávání pohledávek naší společnosti      a skutečně je dodržovat! 

Napište nám!

Označené* položky jsou povinné.